021 638 470 dvbabarin@gmail.com

Naši predškolci su se u petak, 19. lipnja oprostili od svog vrtića. Završna priredba je započela himnom vrtića po prvi puta izvedenom uz koreografiju, zatim je uslijedila grupna recitacija pod nazivom „Škola nas zove“. Predškolci su nas također počastili izvedbom pjesme „Dva Bračanina“, a naš mali glazbenik je izveo svima poznatu pjesmicu Mali Juju”. Prije dodjela diploma predškolci su priredili pravu feštu uz pjesmu „Večeras je naša fešta!“ Uz zabavu i pjesmu, veselja nije nedostajalo.

Dragim predškolcima i roditeljima želimo puno uspjeha i sreće u školi! Nadamo se da će se naši mali maturanti uvijek s radošću sjećati vrtićkih dana.